4 krzaczki konopi = 3 lata więzienia
Burze i gradobicie nadciągają

Janczewo 2011 – ogólnopolskie rozpoczęcie sezonu offroadowe

To już 4 edycja tejże imprezy tematycznej. Uczestniczy w niej około 50 profesjonalnych ekip z całej Polski, reprezentujących regionalne kluby offroadowe i motocyklowe. Dzięki temu, że impreza ma charakter otwarty i zasięg ogólnopolski, przyciąga wielu amatorów, miłośników motoryzacji. Z myślą o nich, w tym roku, oficjalnie zostanie przeprowadzony konkurs jazdy stylem dowolnym na odpowiednio przygotowanym odcinku toru. Chętni mogą się zapisywać na stronie: http://dirt-racers.pl/viewtopic.php?f=4&t=1043&p=6361&sid=85644afa2424c70a4b7ce9ee0d6ae3ad#p6361

Ponadto każdy z uczestników imprezy będzie mógł skorzystać z szerokiej oferty tzw. przejażdżek krajoznawczych po pobliskich terenach, o bogatych walorach przyrodniczych, np. po Obszarze Chronionego Krajobrazu Krawędzi Doliny Warty B, czy Santockim Zakole.

Jednym z głównych organizatorów imprezy „Janczewo 2011”, wspomagającym organizatorów macierzystych – Dirt Racers Gorzów Wielkopolski Offroad Team, jest Automobilklub Gorzowski, który zadba o uczciwy i bezpieczny przebieg zawodów i rajdu. W tym celu obstawi je wyprofilowanym zespołem sędziów, odpowiadających za prawidłowy przebieg rajdu w 3 kategoriach: motocykle, quady i samochody terenowe.

Impreza „Janczewo 2011” rozpocznie się o godz. 11.00 i zakończy późnym wieczorem, wcześniej jednak, o godz. 18.00, zostanie także oficjalnie rozstrzygnięty konkurs na najlepszego offraodowego kierowcę bieżącego sezonu. Dla uczestników rajdu przewidziane są atrakcyjne nagrody od głównych sponsorów, którymi w tym roku są: MAPEI, WURTH, OSiK Biedrzyccy.

Po rajdzie wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy. W programie: ognisko, konkurencje sprawnościowe, karaoke i inne gry. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostaną nagrodzeni miłymi upominkami.
Imprezie chętnie towarzyszą media lokalne: „RMG 95,6 fm”, „Gorzowska TV”, portal „Hot Gorzów”, portal „Gorzów24.pl”, bezpłatny tygodnik „Tylko Gorzów”.

Niewątpliwym atutem imprezy offroadowej „Janczewo 2011” jest jej uniwersalny charakter. Lokalni celebryci występują tu anonimowo. Nie ma tu „ważnych i ważniejszych”. Liczy się sportowa rywalizacja i wymiana doświadczeń, np. nt. odpowiedniego eksploatowania maszyn motoryzacyjnych, oraz zawieranie nowych znajomości :).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!