rozliczenie delegacji
Jak rozliczać kilometrówkę?
Modne torebki do pracy

Wyjątkowy pomysł na fitness

Szalenie istotne, aby aktywność sportowa przynosiła rozrywkę oraz przyjemność. Nie wszyscy preferują rower, czy chociażby bieganie. Coraz atrakcyjniejsze staja się treningi na wydolność, jakie umożliwiają osiągnięcie kondycji fizycznej. Pewnym z tego rodzaju treningów są treningi prowadzone z użyciem trampolin.

Są to zajęcia, jakie przede wszystkim mają spalać tkankę tłuszczową. Skoki na trampolinach angażują wiele grup mięśni. Tak samo żywiołowe jak też wolniejsze skoki są bardziej funkcjonalne aniżeli na przykład bieg. W trakcie podskoków na trampolinie fitness działają mięśnie brzucha także te, jakie wpływają na podtrzymanie człowieka w pozycji stojącej. Podnosi się funkcjonowanie układu oddechowego i krążenie, zwiększają się tętno dlatego też serce wydajnie przetacza krew. Podczas treningu unormowany ucisk mięśni łydek i ud reguluje ich ukrwienie. Nie potrzeba chyba wspominać że przyspiesza to przemianę materii.
Stosując przez 1h trampoliny fitness można spalić od 800 do tysiąca dwustu cal. Czyli skacząc wypalamy większą ilość kalorii niż podczas biegania, a dodatkowo obciążenie stawów kolanowych jest znacznie niższe. Ćwicząc cyklicznie np. 3 razy na tydzień tłuszcz znika prędko. Jednakże powinno się być ostrożnym no i dwie h przed skakaniem na trampolinach lepiej nie spożywać posiłków. Fitness na trampolinach to świetny sposób na odstresowanie!
Najświetniejsze jest to, że ten wysiłek na trampolinie polega w zasadzie tylko na skokach, a nie figurach. Ma on usprawnić wydolność są to ćwiczenia typu cardio zdecydowanie nie nauka wymyślnych figur rodem z cyrku. Niesłychanie ważna jest prawidłowa postawa w czasie skoków: brzuch musi być spięty, spięta również pośladki, plecy proste, musi pracować cała stopa. Wysiłek na trampolinach bardzo szybko staje się prawdziwym nawykiem. Skakanie wyzwala w nas dziecięcą radość, pomaga się zrelaksować i walczyć ze napięciem.